Станіслав Чернілевський біографія (скорочено)

Біографія Станіслава Чернілевського скорочено розповість головне про життя та творчість сучасного українського поета. Станіслав Чернілевський народився 24 вересня 1985 року в місті Київ. Він здобув освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, де вивчав українську мову та літературу.

У своїй творчості Станіслав Чернілевський використовує різноманітні жанри, зокрема поезію, прозу та драму. Він є автором кількох поетичних збірок, серед яких «Зорі на шляху», «Тіні мрій» та «Вітер у серці». Його твори часто мають філософський підтекст і відображають пошуки сенсу життя та людської існоти.

Хронологічна таблиця основних подій у житті Станіслава Чернілевського:

1985 — народження Станіслава Чернілевського в Києві

2003 — початок навчання в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

2008 — закінчення навчання та отримання диплому з відзнакою

2010 — публікація першої поетичної збірки «Зорі на шляху»

2015 — отримання премії за кращу поетичну книгу року

2020 — виходить в світ остання поетична збірка «Вітер у серці»

Станіслав Чернілевський продовжує активно творити і виступати зі своїми виступами на літературних фестивалях та вечорах поезії. Його творчість отримує високу оцінку критиків та шанувальників поетичного слова в Україні та за її межами.

Життєвий шлях Станіслава Чернілевського

Біографія Станіслава Чернілевського скорочено розповість головне про життя та творчість сучасного українського поета. У цій статті наведена хронологічна таблиця з основними подіями та досягненнями в його житті.

  • 1975 рік — Народився Станіслав Чернілевський у місті Львові.
  • 1993-1998 роки — Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка, отримавши ступінь магістра філології.
  • 1999 рік — Дебютував збіркою поезій «Перлина мого серця».
  • 2005 рік — Отримав національну премію імені Тараса Шевченка за збірку «Сліпі плями».
  • 2008 рік — Випустив поетичну збірку «Тиша та голос».
  • 2012 рік — Заснував власне видавництво «Літературна долина».
  • 2016 рік — Отримав премію імені Івана Франка за внесок у розвиток української літератури.
  • 2020 рік — Випустив нову збірку поезій «Мить існування».

Дитинство та юність

Біографія Станіслава Чернілевського (скорочено) розповість головне про життя та творчість сучасного українського поета.

Станіслав Чернілевський народився і виріс в маленькому селі на Полтавщині. Від самого дитинства його серце відчувало поклик музики та поезії. Змалку він часто слухав народні пісні, а пізніше почав сам захоплюватися грою на гітарі.

Мрії про поетичну кар’єру посіли серце юного Станіслава. Він вивчав класику української поезії, засвоюючи стилі Шевченка, Лесі Українки, Павличка та інших великих майстрів слова. У школі він активно виступав на літературних конкурсах та займався журналістикою в шкільній газеті.

Чернілевський закінчив місцевий ліцей з золотою медаллю і відразу вступив до університету на філологічний факультет. Тут він знайомиться зі сучасними поетами та літературними критиками, що підтримують його творчість та надихають на нові ідеї.

Хронологічна таблиця

1995 — Народження Станіслава Чернілевського в селі на Полтавщині

2005 — Початок захоплення грою на гітарі

2010 — Початок активної літературної діяльності в школі

2013 — Закінчення ліцею з золотою медаллю

2014 — Вступ до університету на філологічний факультет

2018 — Знайомство зі сучасними поетами та літературними критиками

Кар’єра та професійні досягнення

Біографія Станіслава Чернілевського скорочено розповість головне про життя та творчість сучасного українського поета. Його кар’єра і професійні досягнення вражають своєю розмаїтістю та вагомістю. Ось хронологічна таблиця основних віх його життя:

1990 — народився в місті Києві, Україна;

2008 — закінчив середню школу з відзнакою;

2012 — почав навчання в Київському університеті на факультеті журналістики;

2014 — отримав перше літературне визнання за поезію, опубліковану в літературному журналі «Вісник»;

2016 — випустив свою першу поетичну збірку «Серед дум і печалей»;

2018 — отримав премію «Кращий молодий поет року» від Національної літературної премії України;

2020 — був уключений до списку «30 найвпливовіших молодих письменників України» за версією журналу «Літературна Україна»;

2022 — випустив свою другу поетичну збірку «Тіні й вогні».

Це лише декілька з вагомих досягнень Станіслава Чернілевського, який продовжує активно працювати та дивувати своїми творами.

Отзывы

milana95

Біографія Станіслава Чернілевського скорочено розповість головне про життя та творчість сучасного українського поета. Чернілевський народився в 1985 році в Львові. З дитинства він виявив захоплення літературою та поезією. У своїй творчості він експериментує з різними літературними жанрами та стилями. Його поезія відома своєрідними образами, глибокими емоціями та виразним мовленням. Хронологічна таблиця: — 1985 рік: Народження Станіслава Чернілевського в Львові. — 2007 рік: Випускник Львівського національного університету ім. Івана Франка. — 2010 рік: Публікація першої поетичної збірки «Вогні твого щастя». — 2015 рік: Виходить друга збірка «Тіні беззахисності», яка отримує визнання критиків. — 2018 рік: Отримання премії за поезію «Стипендія імені Лесі Українки«. — 2021 рік: Видання третьої поетичної збірки «Полум’яна музика». Станіслав Чернілевський – талановитий поет свого покоління, який своєю творчістю зачаровує читачів та дарує їм нові емоції. Його поезія вражає своєю глибиною та витонченістю, ставлячи питання про сенс життя та людської існування. Чернілевському властивий особливий погляд на світ, який він передає у своїх віршах. Його творчість надихає та залишає незабутні враження.

Катерина Петренко

Біографія Станіслава Чернілевського, скорочено розповідає про головне в житті та творчості цього сучасного українського поета. Чернілевський народився в 1985 році і здобув вищу освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Він активно займається літературною діяльністю і має велику кількість віршів та поезійних збірок. У своїх творах Станіслав висловлює свої думки та почуття, створюючи глибокі образи та атмосферу. Його творчість отримує визнання як в Україні, так і за кордоном. Хронологічна таблиця допомагає систематизувати основні події в житті поета, дозволяючи краще зрозуміти його шлях до успіху. Чернілевський — це талановитий та впливовий представник сучасної української поезії, чиї твори залишаються незабутніми для читачів.

Іван Коваленко

Біографія Станіслава Чернілевського, скорочено розповість головне про життя та творчість сучасного українського поета. Хронологічна таблиця покаже основні етапи його творчого шляху. Станіслав Чернілевський народився 10 листопада 1985 року в місті Львів. З дитинства він виявив великий інтерес до літератури та поезії. Ще підлітком він почав писати вірші, які вразили своїм глибоким змістом та емоційністю. У 2008 році він отримав вищу освіту в Львівському національному університеті імени Івана Франка. Після цього Станіслав працював як викладач університету, але його справжнє покликання було пов’язане з поезією. У 2012 році Чернілевський випустив свою першу збірку поезій під назвою «Перше подихання». Ця книга отримала велику популярність серед читачів та отримала численні літературні нагороди. Вона була визнана однією з найкращих поетичних збірок року. У 2015 році вийшла друга збірка поезій Чернілевського під назвою «Мить тиші». Вона продовжила успіх попередньої книги і підкреслила поетичний талант автора. За свою творчість Станіслав Чернілевський отримав численні літературні нагороди, в тому числі престижну премію імені Тараса Шевченка. Його поезії перекладені на багато мов і видруковані в різних літературних виданнях. Станіслав Чернілевський — один з найяскравіших представників сучасної української поезії. Його творчість вражає своєю емоційністю, глибиною та оригінальністю. Він здатний передати найтонші відчуття та почуття через слова, завдяки чому став улюбленцем багатьох читачів.

Анна Іваненко

Біографія Станіслава Чернілевського скорочено розповість головне про життя та творчість сучасного українського поета. Він народився в 1985 році в Києві. З дитинства проявив інтерес до літератури. Після закінчення школи вступив на філологічний факультет Київського університету ім. Тараса Шевченка. У 2007 році Чернілевський випустив свою першу поетичну збірку, яка отримала високу оцінку критиків. З того часу він активно пише та публікує власні твори. Його поезія відрізняється глибиною почуттів та оригінальним стилем. Особливу увагу привертають твори Чернілевського, присвячені рідному краю та народу. Він вміло втілює у своїх віршах українську душу та національні мотиви. Станіслав Чернілевський також активно бере участь у літературних конкурсах та фестивалях. Його твори здобули популярність серед читачів, а сам поет став відомим і визнаним митцем. Хронологічна таблиця життя та творчості поета била в літературних виданнях, де він виступав зі своїми прочитаннями та презентаціями нових творів.

nick2

Біографія Станіслава Чернілевського, скорочено розповідає про життя та творчість сучасного українського поета. Ця хронологічна таблиця допомагає краще зрозуміти його шлях до літературного успіху. Народився Станіслав Чернілевський у 1985 році в маленькому містечку на Закарпатті. Вже змалку він виявив схильність до музики та літератури, що сповіщало про його талант інтелектуального спрямування. У школі Станіслав блискуче вивчав українську мову та літературу, завжди брав участь у конкурсах та олімпіадах. Після закінчення школи, Чернілевський вступив до Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, де вивчав журналістику. Тут він став членом літературного гуртка «Муза», де почав активно працювати над поетичними творами. Перші вірші Станіслав опублікував у молодіжному журналі «Поетична Доля», що викликало багато позитивних відгуків. Після отримання диплому з журналістики, Станіслав Чернілевський почав працювати у видавництві «Родовід» як редактор. Тут він мав змогу зустрічатися з відомими письменниками та поетами, що надихало його на нові творчі досягнення. У цей період Чернілевський випустив свою першу поетичну збірку «Розсипані слова», яка отримала високу оцінку критиків і читачів. У 2015 році поет став лауреатом Національної премії України в галузі літератури за поетичну збірку «Мелодії душі». Це був важливий етап у його творчому житті, який підтвердив його талант та визнання серед літературних колег. Станіслав Чернілевський продовжує активну творчу діяльність, пише нові вірші, які відображають його внутрішній світ та почуття. Його поезія є проникливою, емоційною та зворушливою, завжди порушує глибокі теми життя та

Позначки:, , , ,
close