Серіал “Східні солодощі”: актори та ролі

Серіал «Східні солодощі» — це українсько-турецький проєкт, який вийшов на екрани у 2016 році й одразу ж привернув велику аудиторію. У багатосерійному фільмі знялися актори з різних країн, тому багатьох телеглядачів цікавить їхня біографія та ролі. Детальну інформацію прочитаєте в статті .

Сюжет серіалу «Східні солодощі» (також можна зустріти назву «Схід-Захід») зав’язаний навколо головної героїні на ім’я Тетяна.

Жінка живе в очікуванні щастя: колись ворожка передбачила, що Таня вдало вийде заміж і стане мамою чотирьох дітей. Однак роки минають, а в житті головної героїні нічого не змінюється: чоловік виявляється зовсім не принцом, а завагітніти ніяк не вдається.

Тетяна наважується на поїздку до Туреччини, щоб відвідати клініку репродуктології. З цього дня все в її житті перевертається з ніг на голову…

У серіалі з’явилися такі актори:

Євгенія Лоза (Тетяна)

Євгенія Лоза народилася в Україні. Ще в дитинстві вона вирішила стати актрисою і, незважаючи на протести батьків, наполегливо йшла до своєї мети. У п’ятнадцятирічному віці Євгенія переїхала до Москви, де навчалася в модельній школі та театральному виші.

У кіно Євгенія знімалася вже в студентські роки: початком послужив невеликий епізод у популярному серіалі «Марш Турецького». Потім були ролі у фільмах «До вас прийшов ангел», «Герой нашого часу», «Пікова дама».

Коли Євгенії запропонували зніматися в серіалі «Східні солодощі», вона одразу ж погодилася. За словами актриси, їй було дуже цікаво працювати на одному знімальному майданчику із зіркою «Величного століття» Аднаном Кочем. Дует склався чудово: Євгенія зізналася, що не відчувала жодних бар’єрів навіть під час зйомок постільних сцен.

Заради ролі Тетяни Лоза навчилася плавати, пірнати, подолала мовний бар’єр і змогла подружитися з маленькими дітьми. Нагородою за терпіння Євгенії стала загальна любов глядачів і щире захоплення її героїнею.

Аднан Коч (Кемаль)

Аднан Коч — талановитий актор і викрадач жіночих сердець. Завдяки серіалу «Величне століття» він став відомим не тільки в Туреччині, а й за її межами.

Коч народився у великій родині: крім Аднана, батьки виховували ще вісьмох дітей. Батько хлопчика помер, коли йому було дев’ять років, тому майбутній актор з дитинства працював, допомагаючи братам у майстерні.

Після служби в армії Аднан хотів зосередитися на музичній кар’єрі, проте друзі вмовили спробувати себе в кіно. До «Пишного століття» актор знявся в кількох фільмах, а також у циклі передач про історію міст Туреччини.

У 2016 році Аднан взяв участь у зйомках серіалу «Східні солодощі». На роль Кемаля продюсери розглядали безліч турецьких акторів, проте задовольнити всі вимоги зміг тільки Коч.

У своїх інтерв’ю Аднан розповів, що йому дуже сподобалося працювати в Україні. Під час зйомок він трохи вивчив мову і навіть навчився смажити млинці.

За словами актора, його серіальний герой Кемаль — сильна особистість, якій доводиться долати безліч труднощів в ім’я любові. Цим він і привабив Тетяну, а також зумів підкорити серця телеглядачок, особливо тих, хто любить дивитися турецькі серіали.

Яків Кучеревський (Ігор)

Яків Кучеревський — відомий актор, який народився в Херсонській області (Україна). У дитинстві він мріяв стати поліцейським, проте в юності захопився грою в театрі та КВК. Тому після закінчення школи Яків вступає до театрального училища та успішно закінчує його, перериваючись на службу в армії.

Довгий час Яків грає в Одеському театрі, а потім його запрошують знятися в кіно. Дебютом актора стала роль у фільмі «Чеховські мотиви». Також Кучеревський відомий за кінокартинами «Остання подорож Синдбада», «Життя і пригоди Мішки Япончика».

У серіалі «Східні солодощі» Якову дісталася роль Ігоря — чоловіка головної героїні. За сценарієм герой Кучеревського досить жорстока і неприємна людина, а ось у житті актор усміхнений і добрий. У своїх інтерв’ю Яків часто виправдовував персонажа, кажучи про те, що Ігор сміливий і чесний, а всі його вчинки мотивуються бажанням мати нормальну сім’ю.

Шенай Ба (Айлін)

Шенай Ба — молода турецька актриса. Роль у серіалі «Східні солодощі» стала для Шенай дебютною: до цього вона лише грала в театрі.

Шенай Ба виросла в інтернаціональній родині: її батько — іранець, а мати — грекиня. Дівчинка з дитинства хотіла стати акторкою, проте не знаходила підтримки в родині. Але вона не сумувала: самостійно писала п’єси та грала в театр із друзями.

Після школи Шенай навчалася в університеті радіомовлення, працювала диктором на телебаченні та намагалася опанувати професію фінансиста. Однак жодна зі спеціальностей не приваблювала дівчину, тож вона потайки відвідувала театральні курси і все ж таки вступила до профільного вишу.

Шенай каже, що роль у «Східних солодощах» виявилася досить цікавою. Актриса зіграла дружину Кемаля Айлін — успішну жінку, в якої є все: гроші, статус, краса. Для повного щастя їй не вистачає лише взаємного кохання власного чоловіка. Хоча сама Шенай вважає, що Кемаль потрібен Айлін заради того, щоб задовольнити своє марнославство.

Ольга Атанасова (Світлана)

Ольга Атанасова (у дівоцтві Лук’яненко) народилася в Україні. Після закінчення школи вступила на факультет акторської майстерності і вже під час навчання почала грати в театрі.

У кіно Ольга дебютувала 2004 року. Першу роль актриса отримала у фільмі «Любов сліпа». Потім була участь ще в кількох кінопроектах.

Популярність Ольга здобула після серіалу «Кадетство», в якому зіграла роль дівчини одного з головних персонажів. Також Атанасову можна побачити в різних кінокартинах, частіше у фільмах жанру мелодрама: «Тримай мене міцніше», «Платон Ангел», «Вітряна жінка».

У багатосерійному фільмі «Східні солодощі» Ольга Атанасова перевтілилася в подругу головної героїні — Світлану.

«Східні солодощі» — серіал про кохання і зраду, про людей з різним менталітетом і характерами. Тож, якщо любите фільми про кохання з напруженим сюжетом, радимо подивитися мелодраму на дозвіллі.

Позначки:, , , , , ,
close