Неджі Хьюга: геній із “Наруто”

Неджі Хьюга є одним із найбільш геніальних персонажів у всьому всесвіті «Наруто». Він член клану Хьюга і Джоніном з Конохагакуре. Попри свої здібності Неджі належав до побічної гілки клану. Давайте дізнаємося більше інформації та цікавих фактів про цього персонажа.

Неджі Хьюга: біографія

Оскільки Неджі народився в побічній гілці, його обов’язком був захист представників основної лінії. На його лобі після трьох років намалювали спеціальну печатку, яка запобігала ймовірності зради. Його обов’язком став захист двоюрідної сестри — Хінати.

Хлопець навчався бойових мистецтв в академії ніндзя. Його результати були досить успішними. Завдяки своїм талантам і постійній праці юний Неджі Хьюга став найкращим учнем у випуску. Він був у команді Гая разом із шинобі Роком Лі та куноїчі Тентен. Попри те, що Лі з обережністю та побоюванням ставився до Неджі Хьюги, взаємини між іншими учасниками складалися непогані.

До іспиту команду допустили через рік. У хлопців було багато часу, щоб максимально поліпшити бойові навички. Два етапи іспитів герої пройшли успішно. На відбіркових випробуваннях Неджі Хьюга і Хіната билися один проти одного. Хлопець завдав колосальної шкоди дівчині, оскільки виплеснув усі емоції назовні. У Фіналі Хьюга зазнав поразки. Його суперником був Наруто.

Цікавить Хьюга Неджі? Ось факти про нього:

 1. Ім’я перекладається як ‘вир’ або ‘спіраль’.
 2. У Неджі I група крові.
 3. Улюблене заняття Неджі — медитація.
 4. Улюблена страва — оселедець. Х’юзі не подобається гарбуз і гостра їжа.
 5. За гороскопом Неджі Хьюга рак.

Після бою з Узумакі та розмови з Хіаші, коли дядько розповів йому правду про смерть батька, Неджі сильно змінюється. Хлопець приходить до усвідомлення істинного сенсу власного існування. Неджі стає терпимішим, розважливішим і спокійнішим. Конфлікти з главою клану і Хінатою практично вичерпують себе. Неджі Хьюга, цитати якого глибокі та мудрі, прийняв відповідальність і став захищати кузину.

Неджі Хьюга: зовнішність персонажа

Неджі Хьюга представлений глядачам світлошкірим хлопцем із довгим темно-коричневим волоссям. Лоб закривала спеціальна чорна пов’язка, яка приховувала позначку. Колір очей — лавандового відтінку.

Спочатку Неджі Хьюга ходив у зеленій сорочці, коричневих шортах і синьому взутті. Його праві кінцівки були обмотані білими стрічками. Далі волосся відросло до кінця спини, а пов’язка зникла з чола, що дало змогу глядачам набагато краще роздивитися обличчя Неджі. Також хлопець знімає бинти і переодягається в традиційне вбрання клану Хьюга, що складається з:

 • білої сорочки з великими рукавами;
 • штанів аналогічного кольору;
 • сірого фартуха;
 • чорних сандалій.

Найчастіше на місії Неджі Хьюга брав із собою рюкзак, який носив через плече.

Серйозний Неджі: техніки та здібності

З ранніх років Неджі вважали розумним хлопцем. Спочатку Рок Лі говорив, що саме Хьюгу вважає найсильнішим геніном Конохи. Про здібності хлопця згадував Хіаші. Він казав, що саме в племіннику зібрана вся сила їхнього клану. Власний батько вважав, що Неджі з юних років вирізнявся з-поміж однолітків і був розумнішим за багатьох учасників клану. Здібності хлопця підтвердилися, коли через два з половиною роки Х’юга став єдиним джоуніном серед інших товаришів.

Техніки, якими володіє Неджі:

 • Бьякуган — дає можливість бачити чакри і дивитися на 360°;
 • Джукен — дає змогу доторкнутися до чакри пальцями або долонями, щоб завдати удару;
 • Шотей — провокує тимчасовий параліч противника;
 • Хаккешо Кайтен — випуск чакри з усіх точок на тілі, коли створюється щит;
 • Хакке Кухекішо — відліт ворога на великій швидкості, техніка використовується парно;
 • Джукенпо Ічігекішин — вивільнення з тіла великого скупчення чакри;
 • Хакке Хьяку Ніджухачі Шо — техніка, за якої використовується Джукен, а кількість ударів сягає 128;
 • Джукен: Тенкетсушин — за допомогою удару двох пальців перекривається потік чакри;
 • Хакке Хасангекі — направлення з величезною силою на суперника чакри;
 • Омоте Ренге: Хаккешо Кайтен — спільна техніка Неджі та Лі. Спочатку застосовує Ренге, під час польоту використовується Хаккешо Кайтен, що дає змогу створити захист.

Цунаде говорив, що Неджі Хьюга має чудово розвинені інстинкти для боїв і керівництва командою. Під час складних місій Хьюга проявляв себе максимально спокійним і спостережливим. Він легко міг проаналізувати ситуацію незалежно від того, що відбувається, і прийняти правильне рішення. Неджі показав себе чудовим учителем, наприклад, під час навчання з Хінатою, яка дізналася багато нового після тренувань.

Неджі Хьюга: взаємини з іншими персонажами

Неджі та Тентен

Між цими двома персонажами завжди були теплі та доброзичливі стосунки. Тентен трепетно ставилася до Неджі. Вона захоплювалася його навичками та здібностями. Дуже часто Неджі і Тентен дошкуляла буйна поведінка Лі і Гая.

Неджі та Хіната

Хіната — кузина Неджі, з якою у нього були серйозні конфлікти. Коли він уперше побачив її, то сказав, що вона мила. Але надалі ставився до неї холодно і часом жорстоко. Надалі він з особливою уважністю піклується про дівчину і навчає її нових технік бою. Під час останніх баталій брат і сестра об’єднуються і б’ються на одному боці.

Неджі та Наруто

Саме завдяки Неджі, Наруто зміг вижити під час фінального бою. А Узумакі дозволив усвідомити холоднокровному ніндзя, що той помиляється у своїх судженнях. Хьюга якось сказав, що Наруто став його визволителем. Узумакі думав, що Неджі геніальний ніндзя. Але талановитий воїн і захисник Хінати часто насміхався над Узумакі. Він вважав, що його дії були дурними та безрозсудними. У якій серії помер Неджі? Геніальний ніндзя загинув у 364 епізоді.

Неджі та Лі

Між Неджі та Роком Лі були як дружні, так і ворожі стосунки. Під час тренувань між хлопцями постійно витав дух суперництва. Переможцем часто виходив Хьюга. Він вважав, що наміри Лі виграти безнадійні. Однак, коли Неджі змінився, він визнав працьовитість і таланти Лі. Хлопця часто дратувала активна поведінка товариша.

Наприкінці свого шляху Неджі помер, захищаючи товариша і коханого сестри Наруто. Від цієї події багато шинобі та фанатів аніме залишилися в шоці. Обіто Учіха спробував використати смерть Неджі, як приклад нескінченних жертв, що триватимуть, якщо Наруто та решта бійців будуть далі воювати. Усе це потрібно було, щоб переманити бійця на свій бік.

Узумакі практично погодився перейти на бік Обіто, але Хіната допомогла зупинити фатальний поворот. Вона нагадала Наруто, що її кузен загинув за принципи Наруто і якщо він відступить, то смерть Неджі буде безглуздою. Після завершення війни тіло Х’юги відправили в Коноху. Тут його поховали разом з іншими хоробрими воїнами.

Про Х’югу часто пишуть вигадані розповіді. Неджі, фанфіки про якого складають багато шанувальників всесвіту «Наруто», часто постає перед фанатами в романтичних стосунках з іншими персонажами аніме. На просторах інтернету можна зустріти фанфіки, де головні герої Неджі та Сакура, Тентен і навіть Наруто.

Неджі, смерть якого була благородною і несподіваною, назавжди залишиться в серцях фанатів і головних героїв. Він був найталановитішим, найгеніальнішим і найвідданішим воїном. Неджі саме та людина, яка зуміла визнати свої помилки і виправити все. А який ваш улюблений персонаж в аніме «Наруто»? Напишіть відповідь у коментарях.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

Позначки:, , , ,
close