“Провина зірок” (Скорочено) Джон Ґрін

«Провина зірок» — це відомий роман американського письменника Джона Ґріна, який став справжнім бестселером. Книжка вийшла в 2012 році і негайно здобула велику популярність серед читачів усього світу. Головні герої книги — двоє підлітків, Газель і Гаскін, які зустрічаються на підтримці пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

Головна тема роману — це молодість, її значення і вплив на життя. Газель і Гаскін стикаються зі своєю власною смертністю та постійним переоцінюванням життєвих цінностей. Вони сповна відчувають все, що приховується від багатьох людей, — радість, горе, любов і страх. Книга розповідає про їхню сильну дружбу і бажання зрозуміти себе і світ навколо.

«Провина зірок» — це досить тривале дослідження внутрішніх конфліктів героїв, їхніх пошуків сенсу життя і місця в суспільстві. Це історія, яка спонукає нас задуматися над своїми вчинками, цінностями та відношенням до оточуючих. І, безумовно, вона залишає багато позитивних емоцій і незабутні враження»

«Провина зірок» (Скорочено) Джон Ґрін

Гейзел — головна героїня книги, яка бореться з раком легень. Після зустрічі з Ґаспером, вона стає його другом і закохується в нього. Їхній романс розвивається впродовж книги, але завершується нещасливо через смерть Гейзел.

Одна з головних тем книги — це ідея про значущість життя, навіть у ситуації, коли здається, що немає жодної надії. Джон Ґрін майстерно передає емоції та думки своїх героїв, роблячи читача задуматися над своїм власним життям.

Книга «Провина зірок» стала надзвичайно популярною як серед молоді, так і серед дорослих читачів. Вона була перекладена багатьма мовами та стала бестселером. Крім того, за роман Джон Ґрін отримав численні літературні нагороди та номінації.

Загалом, книга «Провина зірок» — це захоплива і емоційна історія про кохання, дружбу та важке життя, яка залишить глибокий слід у серці читача.

Історія створення роману

Ідея для роману виникла в голові письменника після його подорожі до Європи, де він відвідав місто Амстердам. Подорож стала натхненням для створення історії про двох підлітків — Гаса та Голлі, які зустрілися в групі підтримки онкобольних дітей. Це була історія про дружбу, кохання, справжніх почуттів і шукачів пригод.

Джон Ґрін працював над романом протягом кількох років, досліджуючи теми онкології, підліткового життя та молодіжних груп підтримки. Він прагнув передати на сторінках своєї книги реалістичний портрет життя онкобольних дітей та їх боротьби зі своїми хворобами. Автор також бажав показати, як важлива підтримка та дружба важливі в таких ситуаціях.

Письменник багато часу провів, спілкуючись з онкобольними дітьми та їх батьками, щоб зрозуміти їхню ситуацію та емоції. Він також консультувався з лікарями та експертами в галузі онкології, щоб зробити свій роман якомога більш достовірним.

Завдяки своїй ретельності та глибокій співчутливості, Джон Ґрін створив рухливу історію, яка змусила багатьох читачів переживати разом з героями книги. «Провина зірок» стала справжнім бестселером, отримавши позитивні відгуки від критиків та широкого загалу читачів.

Сюжет

Після зустрічі Гаджета й Ліда починають обмінюватися листівками. Вони вирішують разом відправитися у пошук зниклого письменника Франка Белларозу, який є улюбленим автором обох. Діти вирушають у подорож автомобілем Ліда, і разом вони відвідують різні міста та знаходять небезпеку на кожному кроці.

Пошуки приводять їх у місто Чикаго, де вони зустрічають людей, які мали стосунок до Франка Белларози. Гаджет і Лід розуміють, що письменник зник через небажання бути причиною смерті однієї людини. Діти розшифровують таємничий код, щоб дістатися до інформації про місцезнаходження Франка.

Під час пошуків виявляється, що Франк Беллароза — це псевдонім біолога та їхнього вчителя, який давно переїхав до Індіани. Діти знаходять його в його будинку, де він працює над своєю новою книгою. Він розповідає Гаджету і Ліду про свої страхи та надихає їх на подальші звершення.

Прийшовши додому, Гаджет знаходить від Франка листівку з проханням про вибачення за те, що він не зустрівся з ними особисто. Він також пише, що книга, яку Гаджет читав на презентації, стала для нього натхненням. Гаджет розуміє, що він може бути письменником, і починає працювати над власною книгою.

Головні герої

Куїнтон Джейкобсен — найкращий друг Марґо з дитинства. Він таємничий, харизматичний і завжди готовий підтримати Марґо у всіх її пригодах. Він є її партнером у втіленні незабутніх ідей і досліджень.

Інші важливі персонажі роману включають Лейсі, Радера і Бена, які також впливають на події і розвиток історії. Кожен з них має свої унікальні риси і сприймає світ по-своєму. Вони допомагають читачеві краще зрозуміти головних героїв і їхні вчинки.

Поміж всіх цих персонажів виникає складна мережа взаємодії, яка приводить до несподіваних поворотів і розкриття глибинних тематик роману. Головні герої виявляються у пеклі своїх власних обманів та очікувань і намагаються знайти своє місце у цьому складному світі.

Отзывы

Оксана Іванівна

«Провина зірок» — це вражаюча книга, написана Джоном Ґріном. Ця книга, як багато інших творів автора, захоплює від перших рядків і не відпускає до самого кінця. Головні герої, Гасі, Вілл і Айза, такі живі і реальні, що стають твоїми друзями. Ця книга розповідає про справжнє значення дружби і кохання. Вона показує, як людина може змінити життя іншої людини, як вона може надихати і стати для неї справжнім опором. Автор іде від сюжетної лінії до сюжетної лінії, залишаючи читача в напруженні і очікуванні. Окрім захоплюючої сюжетної лінії, в книзі є багато філософських думок і глибоких міркувань. Вона спонукає задуматися про справжні цінності в житті і про те, що кожна мить варта того, щоб бути прожитою на повну. «Провина зірок» — це книга, яка залишить по собі слід в серці кожного читача. Вона нагадує, що навіть у найскладніші моменти життя, коли здається, що нічого не залежить від нас, ми можемо бути сильними і знайти красу в дрібницях. Ця книга — справжній шедевр, який однозначно варто прочитати.

Максим

«Провина зірок» — чудова книга від відомого письменника Джона Ґріна. Ця історія про кохання, дружбу та пригоди привертає увагу від перших сторінок. Головні герої, Гас та Гоуз, незвичайні та цікаві особистості, з якими легко відчувати себе пов’язаним. Їхні пригоди, їхні спостереження, їхні роздуми — все це захоплює та залишає велике враження. Основною темою книги є пошук сенсу життя та бажання залишити по собі слід. Автор вдало поєднав серйозні думки з веселими та незвичайними ситуаціями, що додає роману свіжості та оригінальності. Історія захоплює від перших сторінок та не відпускає до самого кінця. Книга «Провина зірок» розповідає про любов, про важливість дружби та про те, як кожна хвилина життя може бути цінною. Вона надихає задуматися про власні цілі та мрії і зрозуміти, що кожен з нас може залишити по собі слід, незалежно від того, наскільки коротке і непередбачуване наше життя. Рекомендую прочитати «Провину зірок» всім, хто любить цікаву та мудру літературу. Ця книга точно залишить велике враження та надихне на нові відкриття.

Alina12

«Провина зірок» — це захоплююча і емоційна книга, написана Джоном Ґріном. Ця історія про кохання, дружбу і втрату перетворила мій світ і залишила глибокий слід у моєму серці. Автор зміг передати всі тонкощі почуттів головних героїв, їх болі та радощі, таким чином, що я відчувала кожну емоцію разом з ними. Ця книга розкрила для мене поняття справжнього дружби, коли людина готова піти на все, щоб допомогти іншому. Незважаючи на те, що це була фікція, я почувала, ніби була частиною цієї історії. «Провина зірок» залишила мене з глибокими враженнями і показала важливість цінувати те, що ми маємо, і жити на повну. Я рекомендую цю книгу всім, хто любить романтичні історії з чудовими героями. Вона надихає і змушує задуматися над глибокими життєвими цінностями.

Позначки:, , , , ,
close