На яку знаменитість я схожа: дізнайся за 5 хвилин, на кого і на кого із зірок ти схожа поведінкою, характером і темпераментом

Аспірант Університету Аделаїди Теган Лукас провів дослідження і довів, що ймовірність зустріти свого двійника на планеті менше 1% на трильйон. Чи означає це, що оточуючі не мають рації і у вас немає нічого спільного з кумиром мільйонів? Звичайно, ні. Копіюючи манеру поведінки і стиль публічних людей, можна домогтися максимальної схожості.

Зовнішність, смак, характер і звички — це те, що ріднить із зіркою. Стильна ви як Белла Хадід чи володієте королівськими манерами як Кейт Міддлтон? Це легко виявити за допомогою тесту. Спробуйте і переконайтеся самі. Чесні відповіді на прості запитання підкажуть, хто з найзнаменитіших людей у світі — це ваше дзеркальне відображення.

Сподобався експеримент? Якщо дізналися про себе щось нове і побачили схожість зі знаменитою особистістю — вітаємо. Тепер є до чого прагнути, щоб ще більше бути схожим на зірку.

Результати можуть бути такими:

  • Ви — Белла Хадід. Органічно виглядаєте в одязі будь-якого стилю. Завжди в тренді і знаєте, що баггі — це не тільки всюдихід, а й мішкуваті джинси. Красиві, чарівні, товариські. Умієте тримати дистанцію з тими, хто вам не подобається. Здатні шокувати публіку, якщо цього вимагає душа. Не забувайте спускатися з небес на землю, щоб обійняти друзів і близьких.
  • Ви — Кейт Міддлтон. Трохи манірна, але жива, мила і приємна. Обожнюєте сім’ю, любите дітей. Розумні, добрі та щирі з тими, кому довіряєте. Завжди зайняті улюбленою справою, доречно і зі смаком одягнені. Віддаєте перевагу класиці, любите капелюшки, не переборщуєте з макіяжем. Ніколи не вийдете до людей без ідеального манікюру. Не бійтеся бути собою і робити помилки.
  • Ви — Аріана Гранде. Творча і талановита особистість. Робите тільки те, що вам подобається. Обожнюєте тварин, особливо собак. Багато читаєте, зокрема книжки в жанрі фентезі. Любите спорт, вболіваєте за свою команду. Іноді поводитеся навіжено, але дуже мило. Друзі та близькі прощають вам пустощі. Постарайтеся бути більш спокійною і врівноваженою.
  • Ви — Марго Роббі. Талановита дивачка з чарівною зовнішністю. Допитлива, різнобічна, захоплива особистість. Багато хто порівнює вас із лялькою, але в душі ви боєць. Не боїтеся конкуренції, любите ризик, наполеглива і смілива особистість. Спортивна, активна і працьовита людина. Не бійтеся помилятися і прощаєте собі маленькі слабкості.
  • Ви — Амаль Клуні. Спокійна і розважлива інтелектуалка. Вам не властивий епатаж. Ви мудрі, відповідальні, постійні та працьовиті. Займаєтеся громадською діяльністю. У вас серйозне заняття, прекрасна освіта і чіткі життєві цілі. Йдете вперед, не зраджуючи своїм цінностям та ідеалам. Не забувайте про відпочинок і розслаблення.

Тест на схожість із зіркою допомагає краще пізнати себе та оточуючих. Поділіться ним із друзями та знайомими, щоб разом оцінити результат. Розвивайтеся далі, щоб здійснити мрії та стати кумиром для інших людей.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

Позначки:, , , , , , , , , , , , , ,
close