Ігри для кішок

Дуже часто кішки, що живуть в квартирних умовах, не мають можливості вільно йти на вулицю для того щоб відточити власні навички або ж просто витратити накопичену енергію. Для цього в інтересах власника вигадати гри або ж придбати різні іграшки в спеціальному магазині для тварин.

Не маючи можливості зіграти з заздалегідь дозволеними предметами, коти починають активно обдирати кігтями меблі, псувати речі і нападати на господаря.

Для чого кішкам необхідно грати в ігри

Ігри кішці потрібні не тільки для розваги. Це справжнє тренування, як для підтримування в звичайному стані фізичного здоров’я, так і психоемоційного становища. Ігри необхідні кішці для того щоб:

 • Скидати накопичену енергію. Під час ігор тварина відчуває безліч хороших емоцій. Знаходження цілими днями в квартирі провокує накопичення енергії. Собаки скидають додаткову не розтрачену енергію під час вигулу, а кішки під час ігор. Витративши на гру з твариною 10-15 хвилин в день, дасть можливість зберегти спокій в будинку.
 • Підтримка відмінної фізичної форми . Гра для кішки-специфічне заняття спортом. Давно відомо, що невелика активність призводить до розвитку ожиріння та інших сильних захворювань органів знаходяться всередині. Тренування під час гри відточують кращі якості у кішки – витривалість, гнучкість, точність і спритність.
 • Задоволення інстинктів. Будучи справжніми хижаками, кішки в природі регулярно ведуть полювання, для того щоб добути собі їжу. Якщо кішка живе в квартирі в місті, можливості пополювати за живим птахом або мишкою у неї немає. А сам мисливський інстинкт не пропадає. Тому необхідно забезпечити тварину активними цікавими іграми, щоб дозволити задовольнити власні натуральні інстинкти.

Варіанти розвиваючих ігор для кішок

У спеціальних магазинах для вихованців проживають в будинку, реалізується маса інвентарю та іграшок для розваги улюбленця. Але цілком можна спробувати зробити розважальні ігри в побутових умовах власними руками, заощадивши Фінанси. Найбільш ходовими іграми для кішок, які можна зробити вдома, вважаються:

 • Дражнилка у вигляді вудки. Особливо прийде подобається маленьким кошенятам, активно вивчають світ навколо вас. Можна вибрати девайс в зоомагазині, витративши в середньому 400 рублів або створити самостійно з матеріалів які завжди під рукою. Для виробництва знадобитися довга палиця (лінійка, пластикова трубочка від кріплення до повітряної кулі або ж проста гілка). До кінчика прив’язують нешироку стрічку, можна застосувати шнурок. За допомогою вузлика до стрічки прив’язують шарудить предмет – бантик з фольги, фантик від цукерки або ж м’який помпон.
 • Коробка з картону з-під телевізора або іншої домашньої техніки . Можна застосувати коробки з-під взуття, але бажано, щоб простору для гри було більше. Так тварині буде цікавіше. Коробку перевертають вниз відкритою частиною. Усередині імпровізованого будиночка вішають стрічки з шарудять іграшками. Збоку можна прорізати віконця, щоб улюбленцю було цікавіше.
 • Картонні втулки від паперу для туалету . Ігри з рулоном паперу – постійна причина прикрощів господарів кішок. Розтягуючи по всьому будинку, тварина часто рве папір. Господареві потім дістається багато роботи з прибирання будинку. для того щоб захопити кошеня, можна дати йому зіграти втулкою від паперу для туалету.
 • Контейнер від дитячого шоколадного яйця з сюрпризом. У пластикову коробочку для збільшення зацікавленості можна насипати котячої м’яти або ж будь-якої крупи. Щільно закривається контейнер із пластику від кіндер-сюрпризу не відкриється під час гри, а створене власними руками брязкальце надовго займає улюбленця.
 • Виготовлення помпонів з ниток. Пухнасті кульки для котячих ігор, можна створити самостійно з ниток муліне або ж вовняних клубків. Створювати подібну іграшку потрібно усвідомлено, перевіряючи щільність зав’язаних ниток. В іншому випадку, під час гри кішка може розв’язати помпон і наковтатися ниток.
 • Непотрібні дитячі шкарпетки (вони яскравіші) або рукавички. М’яка іграшка в не сумніву сподобатися домашньому мисливцеві. Заздалегідь носок потрібно набити ватою і міцно зашити. В ході виконання такої іграшки не варто застосовувати декор у вигляді намистин, гудзиків або стрічок. Тварина може відкусити і проковтнути чужий предмет.

Техніка безпеки для власників та їх улюбленців

Вирішивши створити самостійно гри для улюбленця, потрібно слідувати правилам, таким чином запобігши можливість травми або проковтування невеликих предметів тваринам. Техніка безпеки полягає в наступному:

 • під час створення іграшки для кішки, не потрібно застосовувати гострі або дрібні предмети, які потенційно може проковтнути улюбленець (дуже і дуже небезпечно застосування новорічного дощику, хоча він і привертає увагу тварини);
 • розміри іграшок повинні бути середніми, щоб кішка не змогла проковтнути повністю предмет;
 • застосовувати рекомендується природні матеріали, які не завдадуть шкоди здоров’ю вихованця.

Є дуже багато ігор, які можна вигадати для власного улюбленця з коштів знаходяться під рукою в побутових умовах.

При цьому не потрібно багато часу і витрат. Головне-ретельно подивитися за поведінкою і особливостями характеру улюбленця, підібравши і створивши таку іграшку, яка точно йому подобається.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

Позначки:, , ,
close