Вонхо: цікаві факти біографії та особисте життя артиста

Вонхо прославився як учасник південнокорейського бойз-бенду Monsta X. Покинувши його, співак перетворився на феноменального сольного виконавця. Голос, незаперечний талант і приваблива зовнішність зробили Вонхо улюбленцем публіки.

Біографія Вонхо

Скільки років Вонхо? Виконавець, справжнє ім’я якого Лі Хо Сок, народився 1 березня 1993 року. У 2023 році йому виповниться 30 років. За гороскопом Вонхо — Риби. HallyuIdol пише, що зріст зірки — 177 см, а вага — 77 кг.

Ранні роки

Майбутня зірка народилася в південнокорейському місті Кунпхо провінції Кьонгідо. В інтерв’ю Dispatch Вонхо розповів, що дитинство у нього було нещасливим. Його сім’я бідувала і жила в орендованій квартирі.

Батьки постійно сварилися через гроші, тому Хо Сок намагався якомога менше бувати вдома, де у двох кімнатах мешкали батьки, бабуся і молодший брат. На вулиці Вонхо познайомився з компанією, учасники якої мали проблеми із законом. Вуличні знайомі незабаром опинилися в колонії для неповнолітніх, але сам Хо Сок відбувся випробувальним терміном.

South China Morning Post пише, юний Лі Хо Сок спочатку став відомий як «ольччан» (ulzzang). Так у Кореї називають людей, які завойовують популярність в інтернеті своїм красивим обличчям. У цій якості молодий чоловік, який користувався тоді псевдонімом Сін Хосок, 2010 року вперше з’явився на телебаченні в передачі Ulzzang Generation.

Популярність допомогла Хо Соку приєднатися як трейні до лейблу Starship Entertainment. National Today пише, що спочатку артист готувався до роботи в групі Nu’ Boyz. Колектив, сформований 2014 року, так і не розпочав повноцінну діяльність.

Особисте життя

Вонхо, як і більшість інших зірок k-pop, вважає за краще тримати публіку подалі від свого особистого життя. Слід визнати, що в цьому артист вельми досяг успіху. До теперішнього часу немає точних відомостей про те, чи були в його житті серйозні романи.

З чуток у нього були стосунки з ольччан Чон Да Ин ще до початку кар’єри в Monsta X. Сам Вонхо говорив, що з дівчиною вони подружилися швидко, і вона йому дуже допомогла, підтримуючи в мрії стати співаком.

Злі язики говорили, що стосунки з Хо Соком були лише маскуванням нетрадиційної орієнтації Чон Да Ин. Пізніше чутки побічно підтвердилися звісткою про намір Чон Да Ин одружитися з актрисою і моделлю Хан Со Хі. Також говорили, що Вонхо зустрічався з дівчиною-ольччаном Со Джі Хе. Неясно, чи були ці стосунки до Чон Да Ин або після неї.

Чи є дівчина у Вонхо? За всіма ознаками дівчини у Вонхо в 2023 році немає, або він її ховає так надійно, що про її існування не здогадуються навіть найпідозріліші учасники його фан-клубу WENEE.

Вільний від стосунків артист віддає більшу частину вільного часу спорту та їжі. Він спокійно може віджатися від підлоги 300 разів і обожнює курячу грудку, куксу і рамен. У переліку нелюбимої їжі — маринований редис, печінка і токпоккі.

Творчість і кар’єра Вонхо

Співак, який заробив статки, що оцінюють приблизно в $5 млн, почав шлях до успіху в грудні 2014 року. Саме тоді його запросили в шоу виживання No.Mercy. Опинившись серед переможців, хлопець за умовами змагання став учасником нового бойз-бенду Monsta X.

Кар’єра в Monsta X

Вонхо дебютував у складі Monsta X у травні 2015 року. Група розпочала свою діяльність випуском міні-альбому «Trespass». Вонхо був провідним вокалістом, танцюристом і віжуалом. Починаючи з 2017 року він регулярно брав участь у написанні, написанні та аранжуванні пісень для групи.

Крім роботи в групі, з 2018 року Вонхо активно співпрацював з брендами, брав участь у фотосесіях. Разом Шону Вонхо у 2018-2019 році знявся для журналів Nylon, GQ, Elle і займався просуванням парфумерії. З Хьонвоном він працював для Grazia 2019 року. Самостійно Вонхо налагодив співпрацю з британським журналом Dazed, в рамках якого став партнером Under Armour, щоб пропагувати активне і здорове життя.

У 2019 році артист пішов із гурту. Про це 31 жовтня повідомив лейбл Starship Entertainment. Чому Вонхо покинув Monsta X? Причиною стало звинувачення у вживанні марихуани в юності та скоєнні низки інших проступків.

Про те, що звинувачення помилкові, повідомили 14 березня 2020 року. Відповідне роз’яснення опублікував Starship Entertainment. Проте до старого лейблу Вонхо не повернувся і підписав контракт із його дочірньою компанією Highline Entertainment. Тоді ж повідомили, що Вонхо займеться сольною кар’єрою.

Сольна кар’єра

Перший мініальбом «Love Synonym Pt.1: Right for Me» вийшов 4 вересня 2020 року. У серпні для підтримки альбому випустили дебютний сингл «Losing You» і відеокліп, знятий за ним. Композицію Rolling Stone назвав ніжною баладою про кохання.

Перший концерт Вонхо відбувся 27 вересня 2020 року. Через пандемію його провели онлайн на потоковій платформі LiveXLive.

Другу частину першого мініальбому «Вонхо Love Synonym Pt.2: Right for Us» було випущено 26 лютого 2021 року. Усі п’ять пісень із нього дебютували у світовому чарті цифрових продажів Billboard, посівши двадцять відсотків усього світового чарту пісень. У вересні було створено другий мініальбом «Blue Letter» із заголовною піснею «Blue».

Перший сингл-альбом Вонхо «Obsession» побачив світ 16 лютого 2022 року. У ньому головною композицією стала «Eye On You», яка дебютувала у світовому чарті пісень Billboard на 15 позиції.

Третій мініальбом «Facade» вийшов 13 червня. Вонхо випустив свій третій EP із заголовним треком «Crazy». На підтримку альбому було організовано європейський тур, який відбувся наприкінці серпня-початку вересня.

Другий сингл-альбом «Bittersweet» Вонхо випустив 14 жовтня 2022 року. Заголовний трек із нього «Don’t Regret» злетів на вершини чартів iTunes.

У грудні 2022 року Вонхо вступив на військову службу. Повернеться він влітку 2024 року. Відповідної тривалості буде і пауза у творчості артиста.

Талановитий і симпатичний виконавець Вонхо завоював любов мільйонів шанувальників. Нещодавно розпочата сольна кар’єра, найімовірніше, принесе багато нових хітів. Для цього необхідно тільки дочекатися повернення артиста з армії.

Позначки:, , , , , , , ,
close