Олексій Воробйов: біографія, особисте життя

Олексій Воробйов — багатогранна особистість і улюбленець жінок. Він невтомно працює, радуючи новими хітами і ролями в кінофільмах. Олексій Воробйов, біографія якого цікава, славиться позитивом і енергійністю. Розповімо про нього докладніше.

Олексій Воробйов: біографія співака та актора

Олексію нещодавно виповнилося 30 років. Він народився в Тулі, де і провів юнацькі роки. Батьки Олексія не пов’язані з шоу-бізнесом: батько працював в охороні, а мати була домогосподаркою. Крім Льоші, в сім’ї є ще двоє дітей — Галина і Сергій.

В юності Олексій захоплювався футболом. Однак пізніше несподівано змінив м’яч на акордеон. Музичну школу майбутній співак відвідував із братом.

У 15 років він зрозумів, що більше не хоче грати на акордеоні і вирішив співати — вступив до музичного училища. Батьки насторожено сприйняли цей факт, але перечити не стали.

А музична кар’єра Воробйова складалася так:

  • був членом фольклорного гурту «Услада» (2003);
  • переміг у Дельфійських іграх (2005);
  • виграв шоу «Секрет успіху» (2005);
  • підписав контракт з «Universal Music Росія» (2006);
  • зняв перший відеокліп на пісню «Лето» (2006);
  • отримав премію «Відкриття MTV» (2007);
  • записав альбом «Детектор брехні Воробйова» (2011);
  • був представником Росії на Євробаченні 2011 року;
  • уклав контракт із продюсером RedOne (2011).

До речі, виступ Воробйова на Євробаченні запам’ятався не завдяки співу чи номеру. Співак став учасником кількох скандалів: звинуватив шведського колегу в плагіаті, погано відгукувався про секс-меншини і нецензурно лаявся в камеру на фіналі конкурсу.

Крім співу, Олексій захопився зйомками в кінофільмах і навіть вступив до театрального навчального закладу, але провчився лише рік.

Відсутність профільної освіти не завадила Олексію Воробйову зніматися у фільмах. Його дебют — молодіжний серіал «Мрії Аліси». Потім були ролі в кінокартинах «Привіт, Кіндер!», «Фобос. Клуб страху», «Самогубці». Не можна не згадати і про серіал «Деффчонки», де Воробйов зіграв рок-зірку.

Актора почали запрошувати в телешоу. Він з’являвся у «Великих перегонах» і «Жорстоких іграх», домігся успіху в проекті «Лід і полум’я», де професійні фігуристи виступали на льоду зі знаменитостями. Олексій і його партнерка Тетяна Навка виграли шоу.

Актор запам’ятався ще одним проектом — «Холостяк» з Олексієм Воробйовим дивилася кожна друга дівчина. За твердженням артиста, він дійсно хотів знайти кохану. Але так і не обрав жодну з кандидаток.

Воробйов став послом ООН по боротьбі зі СНІДом 2007 року і досі займається цією діяльністю.

У 2013 році актор потрапив у страшну аварію, після якої половину його тіла паралізувало. Льоша заново вчився їсти, ходити і говорити. На щастя, все обійшлося, і Воробйов швидко одужав.

Про аварію залишилося нагадування: режисерська робота над фільмом «Тато». Картина отримала кілька престижних призів.

Олексій Воробйов: особисте життя

Олексій не любить говорити про любовні пригоди, тому його особисте життя оповите таємницею.

Співакові приписували численні романи. Перша симпатія Воробйова — Юлія Васіліаді з «Услади». Потім актор зустрічався з актрисою Анною Чиповською, але їхній роман закінчився розставанням.

Ходили чутки про роман Воробйова з Тетяною Навкою, Оксаною Акіньшиною, Вікторією Дейнеко і Поліною Максимовою. Однак Олексій плітки не коментує.

Велелюбний Олексій Воробйов упевнений, що щастя не обійде його стороною. Однак, за словами актора, побудувати справжню сім’ю можна лише на взаємних щирих і глибоких почуттях.

Олексій Воробйов зізнається, що хоче стабільних стосунків на все життя, адже у нього перед очима приклад батьків. Також для співака дуже багато значить слово «Люблю». І якщо він його вимовить, то це назавжди.

Зараз серце Воробйова вільне. Він зізнається, що все частіше думає про сім’ю та дітей. Однак єдину ще не зустрів.

Олексій веде здоровий спосіб життя і займається спортом. За словами співака, він любить бути в русі і не сидить на місці жодної хвилинки.

У Воробйова є собака, до якого він дуже прив’язаний. Це рудий пес на прізвисько Елвіс-Мелвіс. Актор настільки любить вихованця, що завів йому сторінку в соціальних мережах.

Ось такий він, Олексій Воробйов, пісні та акторські роботи якого підкорили сотні прихильниць. А вам подобається його творчість?

Позначки:, , , , ,
close