Як правильно вибрати рулонні штори на пластикові вікна





Тренд на мінімалізм і практичність зайняв міцну позицію в дизайні інтер’єру і, звичайно ж, торкнувся оформлення віконного отвору. Вдалою альтернативою важким портьєрам і нуднуватим жалюзі стали рулонні штори. Чим так привабливі рулонні штори і які краще вибрати – розповідаємо в статті.

Що таке рулонні штори

Рулонні штори (вони ж тканинні ролети або рольштори) об’єднали в собі переваги давно знайомих всім видів віконного декору – класичних штор і жалюзі.

Від перших їм дісталися м’який матеріал і різноманітність забарвлень, від других – спосіб кріплення і зручність використання.

Білі рулонні штори в сонячній кімнаті м’яко розсіюють світло

Сама назва відображає сенс ролет – вони являють собою рулон тканини або аналогічного матеріалу, накручений на трубку-вал. Відкрити і закрити штори можна як механічно, за допомогою спеціального шнура або ланцюжка, так і електроприводом. Менш популярний пружинний механізм: регулювати штори легко, просто потягнувши за них знизу, але пружини швидко розбовтуються і перестають працювати справно.

Як підібрати якісні рулонні штори на металопластикові вікна: поради, правила догляду

Погодьтеся, що кожній людині хочеться надати власному будинку найбільш комфортну і розташовує атмосферу. Начебто, ремонт закінчений, ви милуєтеся новітніми металопластиковими вікнами, але залишається крайній штришок – штори для пластикових вікон. Ви не неодмінно зобов’язані купувати традиційно Портьєри, можете навіть загострити увагу на рулонних шторах. Це повинно виглядати резонно і стильно.

Рулонні штори (тканинні ролети) отримали своє ім’я через пристрої скручування, в кінцевому рахунку якого вони перетворюються в рулони, за рахунок чого займають вкрай мало місця в будинку. Ви можете знайти потрібну ширину полотна, якщо додасте до ширини власного скла (склопакета) в районі 3-х см. Коли ви будете знімати мірки, не забувайте врахувати деталі: а чи вистачить місця, чи не стануть перешкоджати їх розкриттю віконні ручки та інші елементи.

Види рулонних штор

Рулонні штори також називають світлофільтрами для вікна. За їх здатності пропускати сонячні промені такі вироби діляться на кілька видів.

Напівпрозорий

Найменш щільні фіранки. Часто володіють прозорими вставками або перфорацією. Вони пропускають і м’яко розсіюють світло, при цьому захищають від яскравих сонячних променів. Зазвичай використовуються замість тюлю на додаток до портьєрам і гардинам. Вішати тільки рулонні вироби в цьому випадку не рекомендується, так як ввечері при включеному світлі кімната добре проглядається з вулиці.

DimOut

Частково пропускають сонце і затримують тепло. Захищають приміщення від зайвого нагріву, а меблі, шпалери і домашній текстиль – від вигорання. Досить щільні, щоб захистити кімнату від сторонніх очей.

Світловідбиваючі

Установка рулонной шторы на пластиковое окно

Обробляються спеціальним перламутровим складом, від якого сонячні промені відбиваються, як від дзеркала. Оптимальний варіант для установки на вікнах, що виходять на сонячну сторону.

BlackOut

Мають найбільшу щільність. Практично повністю затемнюють приміщення. Світло просочується тільки з боків. Такі вироби захищають від сонця і допомагають знизити температуру в кімнаті в спеку.

День-ніч

Полотно цих штор складається з чергуються прозорих і непрозорих смуг. Їх ширина і положення регулюються без необхідності постійно опускати і піднімати матеріал.

Критерії вибору

Вирушаючи в магазин за шторами, важливо заздалегідь зробити необхідні виміри. Також при виборі значення має тип приміщення, розташування вікон, навколишнє оточення та інші деталі.

Правильная установка рулонной шторы на пластиковое окно

Как повесить рулонные шторы ( жалюзи)








Позначки:, , , , , , , ,
close