Як вибрати трактор для ферми

Для маленького ділянки землі більше підходить міні-трактор. За власною продуктивністю ці «малюки» зовсім не поступаються класичним аналогам, що застосовується у всіх галузях народного господарства. А ось їхня робота обійдеться набагато дешевше. Перш за все, за рахунок економії на паливі. Та й вартість техніки відчутно нижче.

При оцінці корисності покупки міні-трактора необхідно дізнатися, яке навісне обладнання до нього підходить, і порівняти до вирішуваних завдань. Оранка землі, покіс, снегоуборка, переміщення вантажів і так далі — це лише не весь список тих робіт, які може виконувати міні-трактор. А якщо вас цікавить якісний український трактор, переходите на сайт agromashinvest.com.

Потрібно уточнити, що всі варіації, що застосовуються в особистому господарстві, умовно поділяють на 3 групи.

Райдери

Самі малорозмірні моделі, які мають маленький функціонал. Вони можуть працювати тільки з одним видом причіпного (навісного) обладнання. Вже самі по собі подібні механізми дуже часто застосовуються як маневрений засіб пересування або все разом з газонної косаркою, так як використовуються на порівняно рівному грунті.

Трактори садові

В основному, моделі двоциліндрові, до 15 «коней». Призначаються для виконання порівняно нескладних технологічних операцій не тільки з причини невеликої потужності, а й дуже простої конструкції. Щоб знизити ціну зразків в садових типах виробники ставлять багато деталей із пластиків.

Споживачів приваблює бюджетна ціна цих тракторів, але потрібно враховувати і ряд мінусів — погана прохідність через малого кліренсу, при активній експлуатації велика ймовірність поломок, обмеження щодо застосування навісного обладнання.

Міні трактор

Справжній представник такого різновиду с / г техніки, хоча і набагато компактний, ніж «дорослі» аналоги. Мотор вже на 3 — 4 циліндри і потужність не менше 16 к.с. В якості палива може застосовуватися солярка, бензин, газ (в залежності від серії). Техніка більш серйозні, ніж попередні варіації, і в особистому господарстві використовується для різного роду робіт.

Варто сказати, що у виробництві пластик як правило не застосовується — тільки метал (штампування, лиття). Господарі відзначають лише 2 недоліки подібної техніки — дуже висока витрата пального і дуже велика вартість (не менше 315 000 рублів).

Потужність трактора

Вона вибирається, виходячи з попереднього пункту. В основному, техніка для особистого господарства купується з метою універсального застосування, для всіх випадків. Завдяки цьому потрібно визначити, чи вистачить «конячок» для обробки грунту, яка підйомність вантажу машини (загальна вага заповненого причепа) і так далі.

Виробник

Якщо орієнтуватися на інформацію з відгуків, то для роботи на відносно невеликих фермерських ділянках досить виробів «made in КНР» або вітчизняних. Автор зіткнувся з тим, що негативних відгуків про ці міні-тракторах майже не зустрічається. Навпаки, всі користувачі відзначають хорошу мобільність машин, простота в управлінні, надійність, і основне — цілком відповідну вартість в комбінуванні з малою витратою палива.

Техпідтримка

Про це потрібно завжди пам’ятати, як би красива не була вподобана модель міні-трактора. Варто тут же дізнатися кілька питань:

  • чи є проблеми з зап / частинами;
  • де розміщений ближній гарантійний центр, що спеціалізується власне на цій моделі техніки;
  • наявність в ньому підготовлених (і атестованих виробником) фахівців;
  • гарантію виробника.
Позначки:, , , , , ,
close