Зулія Раджабова: біографія переможниці “Битви екстрасенсів”

Езотерика

robertss 18.09.2023 Article

Зулія Раджабова — одна з найяскравіших учасниць за всю історію «Битви екстрасенсів». Шоу зробило ясновидицю відомою, у неї з’явилося велике коло клієнтів, серед яких є і знаменитості. Як Зулія отримала свій дар і чим займається тепер? Відповіді знайдемо в біографії екстрасенса.

Біографія та особисте життя Зулії Раджабової

Раджабова — спадкова ясновидиця родом із Дагестану. Точний рік народження екстрасенса невідомий: Зулія приховує ці дані, щоб уберегти ауру від недоброзичливців, і вказує приблизну дату — 30 листопада 1985 року.

Її справжнє ім’я — Зулейхат Раджабова. На своїй сторінці Instagram провидиця стверджує, що навіть це всього лише псевдонім, придуманий нею для телебачення. Справжні дані про екстрасенса громадськості не доступні.

Дівчинка добре вчилася в школі, росла допитливою і цілеспрямованою. Паралельно зі шкільними заняттями відвідувала секцію гімнастики. Пізніше Зулію захопило дзюдо: у старших класах вона серйозно займалася бойовим мистецтвом і встигла чималого в ньому досягти. Зулія — майстер спорту з гімнастики та дзюдо.

Після школи Зулія здобула дві вищі освіти:

  • Спершу вступила до Дагестанського державного університету в Махачкалі. За п’ять років навчання отримала диплом дитячого психолога.
  • Потім переїхала до Москви і стала психотерапевтом.

Талант і незвичайні здібності допомогли дівчині досягти успіху в столиці. Вона потрапила на телебачення, проявила свій талант ясновидиці і стала одним із найзнаменитіших екстрасенсів у Росії.

Незважаючи на публічність, Зулія ретельно приховує особисте життя. Відомо лише те, що ясновидиця багато років заміжня і виховує сина. За словами провидиці, чоловік дуже добрий до неї і підтримує в усьому. Синові від матері передалися надприродні здібності. Зулія вважає сім’ю головною цінністю в житті.

У 2016 році з’явилася інформація про те, що шлюб ясновидиці розпався, але сама вона не підтвердила цю інформацію.

Зулія — глибоко віруюча людина, сповідує православ’я і вважає, що Богу зобов’язана своїм даром. Вміючи заглядати в майбутнє, екстрасенс не любить передбачати. Наприклад, Зулія нікому не повідомить дату його смерті, не скаже про драматичні й доленосні події. Вона вважає, що ці знання можуть нашкодити.

Своєю метою Зулія називає допомогу людям. Вона приймає клієнтів, читає лекції та пише книжки з екстрасенсорики та самопізнання:

  • Перші дві книжки присвячені біографії Раджабової, її шляху в шоу «Битва екстрасенсів» і роздумам про життя.
  • Третя книга «Шлях до себе. 9 ступенів» — найпопулярніша робота ясновидиці. У ній Зулія ділиться тим, як знайти гармонію із собою.

Усі книжки засновані на особистому досвіді ясновидиці та покликані простою мовою пояснити важливі життєві істини.

Надприродний дар і участь у «Битві екстрасенсів»

Зулія належить до давнього роду цілителів, вона ясновидиця в дев’ятому поколінні. Дівчинку не здивувало, коли в дитинстві в неї проявилися надприродні здібності.

Зулія зізналася, що не хотіла йти стопами предків, але доля її переконала. Коли дівчинці було дев’ять, Раджабова почала стрімко сліпнути. Родичі пояснили: хочеш зберегти зір — починай допомагати людям. Стан Зулії погіршувався: вона пережила клінічну смерть, після чого отримала дар передбачення.

Тоді Зулія змирилася зі своїм призначенням. До 17 років вона присвячувала себе роботі з людьми, які зверталися по допомогу, вирішенню їхніх сімейних проблем. Згодом її зір відновився.

Заявити про себе на всю країну вдалося в 2007-му: Зулія пройшла кастинг у другий сезон популярного телевізійного проекту «Битва екстрасенсів». Ясновидиця дивувала і глядачів, і журі шоу: Раджабова передбачала суть кожного завдання ще до того, як його оголошували учасникам. Витік інформації був неможливий: умови всіх випробувань зберігалися в найсуворішому секреті.

Зулія блискуче впоралася з десятками завдань. Найскладніше їй давалися випробування, пов’язані зі смертю. Екстрасенс бачила образи постраждалих і момент їхньої смерті, що негативно впливало на її психологічний стан.

Зулейхат Раджабова стала переможницею проекту, підкоривши навіть скептика шоу, ілюзіоніста Сергія Сафронова. Психіатр і криміналіст «Битви екстрасенсів» Михайло Виноградов зазначав, що Зулія — одна з небагатьох, хто володіє справжнім екстрасенсорним даром.

Любов глядачів і повага колег ще кілька разів давали Раджабовій квиток на телебачення:

  • У 2012 році Зулія брала участь у третьому сезоні проєкту «Екстрасенси розслідують», в якому ясновидці допомагали поліції і детективам розслідувати злочини. У 2018-му вона з’явилася в п’ятому сезоні цього шоу.
  • У 2017-му стала учасницею проекту «Екстрасенси ведуть розслідування. Битва найсильніших».

Згідно з офіційним сайтом Зулії, вона веде громадську діяльність, проводить наукові дослідження спільно з ученими-психологами. Також їй присуджено звання «Найкращий цілитель Росії» і «Найкращий провісник».

Клієнти звертаються до Раджабової, щоб отримати пророцтво, духовну настанову або зцілитися від хвороби. За словами ясновидиці, серед її пацієнтів багато політиків і знаменитих особистостей, які можуть дозволити собі найкращих лікарів, але при цьому нерідко звертаються до нетрадиційної медицини. Зулія — член Загальноросійської асоціації цілителів. Крім того, екстрасенс знається на нумерології та астрології.

Зулейхат Раджабова веде потайний спосіб життя, але слава ясновидиці не згасає. Клієнти мріють отримати від неї пораду або передбачення, готові платити за прийом кругленьку суму. Сама ж цілителька спокійно ставиться до своєї популярності і прагне лише служити людству.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , , ,
close