Ретроградний Марс: що собою являє і як впливає на людину

Езотерика

robertss 26.09.2023 Article

Це оптична ілюзія, яка з поверхні планети виглядає як зворотний рух Марса щодо Землі. Явище спостерігається під час проходження Землі повз Марс і виникає через різницю орбітальних швидкостей планет і відмінностей у їхніх траєкторіях та орбітах. В астрології ретроградний Марс наділяють особливим змістом і будують прогнози щодо його впливу на життя людей.

Про ретроградність планет або їхній зворотний рух заговорили давно. Як пояснює викладач астрономії Володимир Жаров, він спостерігається в усіх планет Сонячної системи, окрім Сонця і Місяця, під час погляду на них із поверхні Землі, зокрема і в зовнішніх планет щодо орбіти Землі та спостерігача на її поверхні (до них належить Марс). Астрономи розглядають цей феномен з позиції науки, розуміючи, що з космосу ретроградного руху не видно, астрологи надають зворотному руху Марса зовсім інше значення.

Як часто буває ретроградний Марс? Явище спостерігається приблизно раз на два роки, як стверджують фахівці космічного агентства NASA. Це відбувається, тому що орбіта у цієї планети довша, ніж в інших планет, наприклад Венери або Меркурія.

У момент ретроградності Марс максимально зближується із Землею і стає більш видимим на зоряному небі. Його червоний колір, який видно на фото NASA, можна із Землі розрізнити навіть без спеціальної апаратури. Водночас Марс максимально віддаляється від Сонця і переходить в опозицію до нього, що знижує вплив сонячних променів та енергії світила на планетарну енергію Марса.

Весь процес ретроградного руху відбувається напливами. Найбільший сплеск енергій, притаманних ретроградному Марсу, виникає в період його гальмування і зупинки, перед початком ретроградного руху, який триватиме 58-80 діб. Зупинки ретроградної планети відбуваються 2 рази — за 2-3 дні до і після ретроградного руху.

Прогноз на ретроградний рух Червоної планети завжди складають заздалегідь, як, наприклад, на провідному астрологічному медіа-бренді Astrology. У період ретроградності Марс рухається в певних знаках, які посилюють або послаблюють його енергію. Іноді ретроградний рух Марса збігається з ретро Меркурієм або зворотним рухом інших особистих або соціальних планет.

Розуміння комплексного впливу таких астрологічних аспектів на життя людей допомагає спланувати справи, поїздки та спілкування так, щоб не наразити себе на сильний стрес.

Як ретроградний Марс впливає на людину?

У період ретроградного Марса люди відчувають потребу повернення до незавершених справ. Усі сильні аспекти Червоної планети проявляються яскравіше, експресивно. Імовірний спад активності, сплеск агресії. Через конфлікти і небажання жити за правилами частішають аварії на дорогах. Замість обачності спрацьовує самовпевненість. Впоратися з напругою допоможе контроль емоцій і вміння перемикати увагу на внутрішній світ.

Вплив на всіх людей

У більшості людей у період ретроградного Марса спостерігаються певні явища і зміни в житті:

  1. Виникає внутрішній стимул повернутися до справ, які не рухалися з місця. Найчастіше це питання бізнесу та роботи.
  2. Той, хто й раніше не міг контролювати себе, прагне вирішити питання за допомогою грубої сили.
  3. Частішають аварії, забої та травми в побуті, зростає ризик масових бійок.
  4. Підвищується нетерпимість і нетерплячість.
  5. Болить голова, ниють лобові пазухи, виникає брак енергії.

Вважається небажаним підписання документів і договорів, початок ремонту і будівництва, купівля виробів із металу, включно з автомобілями. Спортивні заняття з важкими предметами приносять розчарування.

Як пом’якшити цей негатив? Потрібен контроль емоцій, медитації, дихальна гімнастика, масаж, водні процедури та подорожі в красиві місця. Це допоможе трансформувати агресію в енергію дії та переспрямувати її на роботу, стосунки та побут.

Вплив на людей із ретроградним Марсом у натальній карті

Максимальний вплив Марс, як особиста планета, чинить на життя людей, народжених у період його ретроградності, який зафіксовано в натальній карті. Вони наділені зовсім іншими якостями характеру і долею, ніж люди, народжені в період директного (прямого) руху Червоної планети.

Народжені з ретроградним Марсом мають такі особливості:

  1. Потребують опрацювання ослаблених якостей Марса (рішучості, волі, енергії та сили опірності організму).
  2. Не вміють коректно висловлювати злість і агресію, спрямовують їх на себе, а також бояться відкритися людям, світу, висловити почуття.

Оскільки людям із ретроградним Марсом необхідно постійно все зважувати й продумувати, повертатися до недороблених справ і перекроювати свій досвід, у період ретро Марса вони закривають цей гештальт, щоб звільнитися і рушити далі.

У їхньому житті відкриваються небачені досі можливості, прихований потенціал. Відбуваються найважливіші трансформації, переосмислення і зміни, які кардинально змінюють світогляд і життєвий шлях, прискорюючи його.

Ретроградний Марс — це рідкісний і впливовий період в астрології, який впливає на всі сфери життя людей. Вивчення його особливостей і корисних порад про те, як прожити ретро Марс з найкращою користю, допомагає уникнути безлічі проблем.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , , , , , ,
close