Місяць без курсу: що означає і коли у 2022 році

Езотерика

robertss 21.09.2023 Article

Взаємний вплив небесних тіл, планет і супутників може посилювати й послаблювати їхній вплив на людей, робити його сприятливим або несприятливим. У які періоди часу Місяць вільно ширяє в просторі і коли вони будуть у 2022 році? Пояснення подано в працях Клавдія Птолемея і Вільяма Ліллі.

Що таке «холостий Місяць» та його періоди у 2022 році

Вважають, що єдиний природний супутник Землі Місяць відчутно впливає на людей і життя на планеті, впливає на розв’язання побутових і робочих питань, самопочуття і стосунки. Деякі моменти руху Місяця навколо Землі мають особливе значення.

Що таке Місяць без курсу?

Той період, коли Місяць здійснює останній мажорний (зовнішній) аспект із тим знаком і планетою, через енергії яких він проходить до його входження в інший знак, під вплив іншого небесного тіла-управителя знака, називається Місяцем без курсу.

Ці періоди часу — це не проміжки переходу зі знака в знак. Це час для виходу з одного градуса і входу в інший. Він безперервний, оскільки знаки послідовно змінюють один одного, без пауз і розривів. На зодіакальному колі ці позначки відповідають 0°, 60°, 90°, 120° і 180°. Вони називаються з’єднання, секстиль, квадрат, трин і опозиція відповідно.

Період часу, коли Місяць без курсу, вважають несприятливим. Він має особливі ознаки та впливи на ситуації в житті людей, їхній настрій, самопочуття та діяльність.

Яка природа цього явища з точки зору астрології? Місяць, як рухоме небесне тіло, за місяць проходить через усе зодіакальне коло, перебуваючи під впливом кожного знака зодіаку і його планети-управителя. Наприклад, імовірний сприятливий аспект із Венерою і несприятливий аспект із Марсом. Кожен знак займає 1/12 частини зодіакального кола, що становить 30° з 360°.

Іноді Місяць перебуває в моменті вільного польоту. Тоді на нього не впливає жоден із дванадцяти знаків зодіаку і десяти астрологічних планет. У цей період старий знак більше не впливає на нього, а нова астрологічна історія ще не написана.

Інші назви Місяця без курсу:

 • Холостий Місяць, холостий хід Місяця.
 • Порожній, сплячий або мертвий Місяць.
 • Місяць у вільному догляді.

Уперше термін «Місяць без курсу» згадував у своїх роботах астролог з Олександрії Клавдій Птолемей в «Альмагесті». Для кожного регіону і місця на земній кулі моменти Місяця без курсу розраховують окремо.

Періоди Місяця без курсу у 2022 році

Якщо поглянути на календар місячних днів і оцінити співвідношення днів під впливом знаків і планет та дні, коли Місяць рухається окремо від них, можна відзначити, що більшу частину кожного місячного місяця 2022 року супутник Землі проходить вхолосту, не перебуваючи у взаємодії з іншими небесними тілами. Протягом 2022 року буде сто шістдесят один такий день.

Коли Місяць без курсу у 2022 році? З кінця липня до кінця грудня 2022 року з урахуванням часового поясу Казахстану діє такий графік:

 • Липень — 20-21, 23, 25, 28, 30-31.
 • Серпень — 2, 4, 6, 8-15, 17, 19, 22, 24, 26-27, 29, 31.
 • Вересень — 2-3, 5, 7-9, 11, 13, 15-16, 18, 20-23, 25, 27-28 і 30.
 • Жовтень — 2, 4, 6, 8, 10-11, 13, 15, 18, 20, 23, 25, 27, 29, 31.
 • Листопад — 2-3, 5, 7, 9, 12, 14, 17, 19, 21, 24, 26, 28-30.
 • Грудень — 2, 4, 7, 9, 12-14, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.

Час неодруженого Місяця можна визначити з точністю до хвилин на сайті трекінгу Місяця в просторі неба, а також подивитися прогноз на кілька років уперед. Такий стан супутника відбувається раз на два з половиною дні, а момент незалежності Місяця може тривати всього кілька хвилин або близько двох днів, хоча останнє трапляється вкрай рідко.

Вплив і рекомендації для Місяця без курсу

Оскільки вплив Місяця відчуває більшість людей, дуже важливо розуміти його силу і значення. Існують рекомендації, як легше пережити дні холостого Місяця, як поводитися в цей період і чого робити не потрібно.

Як Місяць без курсу впливає на людей?

Місяць впливає на емоції та інстинкти людини, на певні несвідомі процеси, настрій і самопочуття. Усе живе реагує на місячні цикли, і ігнорувати їх не варто. Вважають, що період холостого Місяця — час хаосу та невизначеності. Ось найпоширеніші відчуття і ситуації в ці дні:

 • Відчуття роздратування, розгубленість і підвищена неуважність.
 • Почуття безпорадності, коли не знаєш, що робити далі, складно аналізувати ситуацію і робити вибір.
 • Забудькуватість, неможливість щось зробити швидко, чітко, об’єктивно.
 • Небажання спілкуватися або доводити свою точку зору, бажання усамітнитися, відпочити.

Найбільш несприятливими вважаються дні неодруженого Місяця, яким передував період несприятливого аспекти, що минає, з планетою і знаком за ходом руху супутника Землі. Це буває в разі опозиції та квадратури. Якщо ж аспекти були сприятливими, холостий Місяць пройде м’якше, писав астролог Вільям Ліллі, автор «Християнської астрології».

Що не можна робити, коли Місяць без курсу?

Не потрібно ухвалювати серйозні рішення, запускати нові проєкти, здійснювати великі покупки, виконувати хірургічні операції і бути серед великого скупчення людей.

Зокрема, під час Місяця без курсу не можна:

 1. Починати нові робочі проєкти, відкривати бізнес, підписувати договори і контракти.
 2. Проводити серйозні наради, виступати перед публікою, збирати колектив для великих корпоративних заходів.
 3. З’ясовувати стосунки з близькими людьми, вступати в конфлікти і перепалки, провокувати людей.
 4. Подавати заяви, надсилати важливі листи.
 5. Міняти роботу, звільнятися, проходити співбесіди та оформляти документи на нову роботу.
 6. Купувати машину, квартиру, будинок і земельну ділянку, робити ремонт.
 7. Вступати в шлюб.
 8. Операції і серйозні стоматологічні процедури краще скасувати, вибравши вдаліший день.

Будь-які проєкти, розраховані на перспективу, на конкретний фінансовий результат і негайний виграш, також бажано перенести, не починати і не розвивати, поки Місяць без курсу. Поїздки у справах і на відпочинок краще здійснити в сприятливіший день.

Що можна робити, коли Місяць без курсу?

У ці моменти потрібно більше відпочивати, висипатися. Можна дозволити собі неспішні розваги та зустріч із друзями, відвідування місць для здорового відпочинку та розслаблення (басейн, спа-центр, масажний салон). Добре б записати свої думки та проаналізувати ситуації, які вже сталися. Це чудовий час для турботи про себе і переосмислення життя.

Основні рекомендації на цей період будуть такими:

 1. Сходити в кіно або почитати цікаву книгу.
 2. Зайнятися медитацією і йогою.
 3. Відвідати косметолога.
 4. Поспілкуватися зі значущими людьми, сім’єю і друзями.
 5. Вирішувати побутові питання.

У дні неодруженого Місяця найкраще не діяти. Неспішний ритм життя гарантує, що людина не наламає дров, не зробить необдуманих вчинків і не створить кризових ситуацій для себе та інших людей. Це чудовий час для усамітнення, комфортного побуту, турботи про душу й тіло.

Місяць без курсу — важливий період у житті і в місячному календарі. Враховуючи його особливості, простіше уникнути неприємних ситуацій і розчарувань у житті.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , , , , ,
close