Найменший водоспад у світі розташований у Казахстані

Найменший водоспад у світі розташований у Казахстані. Унікальний куточок природи під назвою Саркирама розташувався поблизу селища Аксуат Чингирлауського району ЗКО, передає Перший канал «Євразія».

Місцеві жителі стверджують, що вода у водоспаді лікувальна. Висота каскаду всього 4 метри. Щоліта сюди приїжджають сотні туристів.

Давайте дбайливо ставитися до природи, підтримаємо екопроєкт #jasylbolsyn і будемо подорожувати усвідомлено.

«Зараз багато приїжджих з інших міст. У карантин тут понад 70 машин стояло. Приїжджають із Росії. Навіть якщо набрати в YouTube «найменший водоспад», вийде наш. Це свого роду реклама, тренд. Якщо тут розвивати туризм, буде взагалі клас», — вважає Омірбек Алмагамбетов.

Один із туристів розповів, що вони приїхали до водоспаду Саркирама з Алмати, щоб відпочити. Недорогі авіа- та залізничні квитки шукайте на Aviata.kz.

«Дуже подобається тут. Вода чиста. Із сім’єю саме те сюди потрапити. Розповіли про місце родичі, які живуть неподалік», — поділився житель південної столиці.

Плануючи подорож Казахстаном, пам’ятайте, що вигідні квитки на літак або поїзд ви завжди зможете купити на сайті або в застосунку Aviata.kz. Пошук займе всього 2 хвилини.

  • Західно-Казахстанська область
  • Aviat
Позначки:, , , , ,
close