Трави-супутники для томатних садів

Емі Джинрой — майстерний садівник і фермер, який займається тепличним бізнесом з 1999 року. Протягом восьми років вона працювала експертом з трав’яного садівництва в компанії The Spruce. Використовуючи свій досвід у фітотерапії, вона виготовляє та продає трав’яне мило, настоянки, мазі, чаї та рецепти на фермерських ринках у штаті Мен. Вона також є автором трьох книг про консервування та ферментацію продуктів.

Оновлено 09/11/20

Актуальні відео

Посадка рослин-супутників завжди була популярною серед досвідчених садівників. Вони розуміють, що створити ідеальне середовище для вирощування улюблених фруктів так само просто, як і підібрати правильних сусідів, які будуть жити поруч з їхніми рослинами.

Базилік

Якщо ви коли-небудь куштували багатство аромату базиліка, то не буде несподіванкою, що він підсилює смак ваших улюблених помідорів, коли вони ростуть. Цей супутник не тільки легко висадити поряд з улюбленими томатами, але він також є чудовим доповненням до них.

Бурачник

Бурачник — чудова рослина-компаньйон для томатів. Фіолетові квіти та пухнасте сріблясто-зелене листя є чудовим сусідом для пишного листя томатів. Додайте до цього поліпшення смаку томатів, і ви отримаєте безсумнівного переможця.

Шніт-цибуля

Ще одна чудова трава-компаньйон для помідорів — шніт-цибуля — не тільки покращує смак помідорів, але й чудово приправляє страви з них. Оскільки шніт-цибуля — багаторічна рослина, розглядайте її як фон для вашого томатного саду.

Чорнобривці

Всі впізнають яскраві квіти чорнобривців. Від насичених червоних і бронзових до яскраво-жовтих, чорнобривці додають кольору і захищають від комах у будь-якому саду. А чи знали ви, що чорнобривці також покращують смак томатів?

.

М’ята

М’ята — чудовий компаньйон для ваших помідорів. Тільки обов’язково тримайте її в горщиках, інакше вона може трохи збожеволіти і стати агресивною. Якщо ви висаджуєте помідори в контейнерному саду, це не проблема, і ви можете посадити м’яту прямо під томатними лозами.

Шавлія

Шавлія просто чудова! Він пропонує додаткову перевагу, будучи гарною рослиною-компаньйоном для виробників томатів. З усіма кольорами та розмірами шавлії, ви неодмінно знайдете унікальний образ, який ви хочете створити для свого саду.

Чебрець

Чебрець такий ніжний, і дивно, скільки аромату і смаку в кожному листочку. Чебрець також чудово підходить для покращення смаку помідорів. Спробуйте додати повзучий чебрець до переднього краю вашого контейнерного саду. Поки він переливається через край прекрасною хвилею крихітних квіточок і листочків, знайте, що він також допомагає вашим помідорам мати найкращий смак.

Котяча м’ята

Можливо, ви здивуєтесь, дізнавшись, що котяча м’ята є гарною рослиною-супутником для томатів. Насправді, це чудова рослина для корисних комах, які допомагають захистити ваші помідори. Тому все, що вам потрібно зробити, — це посадити її на ділянці поруч з вашими рослинами, але не обов’язково прямо біля них. Спробуйте тримати цього представника родини м’ятних під контролем, посадивши його в горщик.

.

Аніс

Аніс — ще одна рослина, яка є чудовим компаньйоном для помідорів. Він приваблює і годує багатьох корисних комах, які захищають ваші помідори. Додатковою перевагою є сама рослина. Вона створює високий фон для темного листя і яскраво-червоних плодів.

Кріп

Кріп — ще одна чудова трава для оселення корисних комах біля ваших помідорів. Однак не саджайте кріп безпосередньо біля виноградної лози. Ні помідори, ні кріп не будуть добре рости. Залиште легку структуру кропу рости у вашому саду корисних комах, прямо біля томатів, і ви запросите тих самих комах, які допоможуть захистити ваші дорогоцінні плоди.

Позначки:, , , ,
close